1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Logo toyota walder

Działamy od 1991 roku jako Autoryzowana Stacja
Sprzedaży i Obsługi Samochodów TOYOTA.Toyota Walder to największy w województwie pomorskim autoryzowany dealer marki. Zlokalizowany w Rumi przy ulicy Jana III Sobieskiego 28, nowoczesny salon Toyoty obsługuje Klientów z Rumi, Redy, Wejherowa i okolic. Nasi wieloletni Klienci przyjeżdżają do nas z całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot).


Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz serwisie samochodów marki Toyota. Nasza oferta to ekonomiczne auta hybrydowe, samochody rodzinne a także auta dostawcze.


Zaprojektowany zgodnie z filozofią Feng Shui salon Toyota Walder w Rumi, zapewni Państwu maksymalny komfort i samopoczucie. Obok bogatej ekspozycji samochodów marki TOYOTA, znajdą u nas Państwo także pełny asortyment akcesoriów, części zamiennych i dodatków firmowych.


Od momentu inauguracji naszej działalności głównym celem Toyota Walder Rumia jest najwyższy poziom obsługi Klientów. Sprzedaż samochodu jest sukcesem, ale jeszcze większym wyzwaniem jest związanie Klienta z marką TOYOTA i naszą firmą. Sądzimy po latach, że to zadanie udało się nam wypełnić w 100%.

Nasze salony: