Hybrydowe Corolle we flocie firmy Adecco

Dostawca usług z dziedziny Human Resources stawia na ekologiczne rozwiązania

2022-04-21

Firma Adecco stale modernizuje swoją flotę. Największy na świecie dostawca usług z dziedziny Human Resources właśnie poszerzył ją o 33 niskoemisyjne hybrydowe Corolle. Samochody dostarczy autoryzowany salon Toyota Radość.

We flocie Adecco znajduje się także 60 egzemplarzy Toyoty Aygo, a niedługo dołączą do nich 3 hybrydowe sedany Toyota Camry.

Firma Adecco wybrała hybrydowe Corolle z nadwoziem Sedan w wersji Comfort z Pakietem Tech. Auta wyposażone są w układ hybrydowy z silnikiem 1.8 o łącznej mocy 122 KM i automatyczną skrzynię biegów. Średnie zużycie paliwa wynosi od 4,4 l/100 km (wg WLTP), a średnia emisja spalin – od 99 g/km.

Hybrydowa Corolla, jak wszystkie hybrydy czwartej generacji Toyoty, ma tak skonfigurowany układ napędowy, aby pokonywać do 70% czasu jazdy po mieście w bezemisyjnym trybie elektrycznym. Tryb EV jest włączany przez system automatycznie, bez zaangażowania kierowcy.

„Kiedy Corolla 12. generacji wchodziła do sprzedaży, wiedzieliśmy, że to będzie hit, ale popularność tego modelu w Polsce przeszła nasze oczekiwania. Corolla to na naszym rynku najczęściej kupowany samochód i domyślne auto flotowe – odpowiada za 30% kompaktów zarejestrowanych przez firmy w tym roku i aż 7% wszystkich aut osobowych rejestrowanych na firmę” – zaznaczył Mirosław Sochacki, Corporate Sales Manager Toyota Central Europe.

„Trzy rodzaje nadwozia i dwa napędy hybrydowe do wyboru, najwyższe standardy bezpieczeństwa i nowoczesne technologie przekonują do siebie coraz więcej firm. Duże znaczenie dla popularności Corolli ma także korzystne finansowanie i wysoka wartość rezydualna” – dodał Mirosław Sochacki.

Warto podkreślić, że Corolla to samochód wyznaczający standardy w dziedzinie bezpieczeństwa. Potwierdzają to testy zderzeniowe Euro NCAP, w których kompaktowa Toyota zdobyła maksymalne 5 gwiazdek. Samochód jest standardowo wyposażony w systemy bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense drugiej generacji, w tym inteligentny tempomat adaptacyjny (IACC), asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA) czy układ reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych i rowerzystów. W każdej wersji w standardzie dostępne są także usługi łączności Toyota Connected Car.

Z kolei Pakiet Tech wzbogaca wyposażenie auta m.in. o takie rozwiązania, jak:
• system multimedialny Toyota Smart Connect® z kolorowym ekranem dotykowym (8" HD),
• nawigacja Connected z mapami online i 4-letnią darmową transmisją danych,
• inteligentny asystent głosowy,
• automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne,
• przednie i tylne czujniki parkowania,
• cyfrowy prędkościomierz,
• podgrzewane fotele przednie.

Adecco ma 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej i jest światowym liderem na rynku zatrudnienia. Firma ta działa w ponad 500 lokalizacjach w 60 krajach i obsługuje 100 000 klientów. W Polsce marka jest obecna od ponad 20 lat. Prowadzi 54 biura w całym kraju, a polskim klientom może zaproponować pracowników z grona 450 000 kandydatów.

Dowiedz się więcej

Toyota Compact Cruiser EV Toyota Compact Cruiser EV Zdobywca nagrody Car Design Award 2022 TOP SAFETY PICK+ TOP SAFETY PICK+ Corolla Cross jednym z najbezpieczniejszych aut 10 lat obecności na rynku Yarisa Hybrid 10 lat obecności na rynku Yarisa Hybrid 17,5-krotny wzrost sprzedaży Wymienny kartridż wodorowy Wymienny kartridż wodorowy Zobacz nowe rozwiązanie Toyoty i Woven Planet GR Corolla Morizo Edition GR Corolla Morizo Edition Poznaj nową wersję limitowaną Toyota RAV4 najpopularniejszym SUV-em Toyota RAV4 najpopularniejszym SUV-em Dane portalu focus2move.com Toyota na czele rynku Toyota na czele rynku Wyniki rejestracji w maju 2022 Zarezerwuj nową Corollę Cross Zarezerwuj nową Corollę Cross Wybierz wersję specjalną Premiere Edition Toyota i Stellantis rozszerzają współpracę Toyota i Stellantis rozszerzają współpracę Powstanie nowy dostawczy van GR SPORT GR SPORT Najpopularniejsza wersja Toyoty C-HR Toyota Corolla Hybrid Toyota Corolla Hybrid Oficjalny samochód Hiszpańskiej Federacji Kolarskiej W Polsce sprzedano ponad 2 000 Highlanderów W Polsce sprzedano ponad 2 000 Highlanderów SUV z napędem AWD-i