Toyota PROACE dla Centrum Zdrowia Dziecka

Wspaniała akcja magazynu „Zwierciadła”

2020-03-10

Centrum Zdrowia Dziecka wzbogaciło się o nową Toyotę PROACE przygotowaną do transportu medycznego preparatów do żywienia pozajelitowego. Jest to dar magazynu „Zwierciadło” i jego czytelników. Partnerem akcji była Toyota Professional.

Magazyn „Zwierciadło” zorganizował akcję, której celem było zebranie środków na zakup nowoczesnego samochodu do transportu medycznego. Na ten cel przeznaczono złotówkę z każdego sprzedanego egzemplarza pisma. Wybór padł na Toyotę PROACE.

Kluczyki do nowoczesnego pojazdu dostosowanego do transportu medycznego przekazali Adam Popielski, prezes Wydawnictwa Zwierciadło, oraz Robert Mularczyk, Senior PR Manager Toyota Motor Poland.

„Chciałbym podziękować zespołowi lekarzy, całemu personelowi medycznemu i wszystkim pracownikom CZD za wieloletnie zaangażowanie w niesienie pomocy najmłodszym. Cieszę się, że jako Wydawnictwo Zwierciadło możemy dołożyć malutką cegiełkę, żeby wspomóc misję pomocy dzieciom” –powiedział Adam Popielski, prezes Wydawnictwa Zwierciadło.

„Do przekazania tego samochodu przyczyniło się zarówno zaangażowanie naszej redakcji, jak i pani Anny Lewandowskiej i pani Małgorzaty Kożuchowskiej, które wsparły naszą akcję swoją obecnością na okładce, a także naszych czytelników oraz firmy Toyota Motor Poland” – kontynuował Adam Popielski.

„Dziękuję w imieniu Toyoty magazynowi „Zwierciadło”, który jest pomysłodawcą akcji. Najważniejsze, że PROACE już został przekazany Centrum Zdrowia Dziecka i może nieść pomoc. Mamy nadzieję, że jak na Toyotę przystało, samochód sprawdzi się jako niezawodny samochód na długie lata. Jednocześnie jednak nasz zespół Toyota Professional będzie stał na straży sprawności auta” – zapewnił Robert Mularczyk, Senior PR Manager Toyota Motor Poland.

„Ogromne podziękowania dla redakcji „Zwierciadła” i Toyota Motor Poland. Bardzo cieszymy się, że taki samochód dołącza do naszej floty. Potrzebujemy niezawodnych pojazdów, które dotrą do naszych pacjentów w każdych warunkach. Prowadzimy program przewlekłego żywienia pozajelitowego dzieci w warunkach domowych. Takich pacjentów mamy 150. Raz w tygodniu musi do nich dotrzeć zaopatrzenie na siedem dni. Worki muszą być transportowane w specjalnych warunkach, w ściśle określonej temperaturze, by zachowana została jakość preparatów żywieniowych. Dzięki takim autom nasi mali pacjenci mogą przebywać w swoich domach” – podkreślił Marek Migdał, dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka.

„Centrum Zdrowia Dziecka jest jedyną jednostką, która jest w stanie zapewnić pacjentom dostawy żywienia pozajelitowego na terytorium całego kraju – od Szczecina po Kotlinę Kłodzką. Dla nas najważniejsza jest niezawodność i bezawaryjność, bo taki samochód dziennie pokonuje nawet 1,2 tys. km, a w rok może przejechać nawet ponad 100 tys. km. Praca dla naszego szpitala to będzie prawdziwy sprawdzian dla tego samochodu” – powiedział Michał Jabłoński, kierownik działu logistyki Centrum Zdrowia Dziecka.

Toyota PROACE została przystosowana do transportu medycznego. Auto ma dużą przestrzeń bagażową, w której zainstalowano najnowocześniejszą aparaturę do utrzymywania stałej temperatury w chłodni. Nowy PROACE objęty jest gwarancją PRO na trzy lata lub milion kilometrów.

Dowiedz się więcej

PROACE Electric autem flotowych DHL Parcel PROACE Electric autem flotowych DHL Parcel Elektryczna Toyota o zasięgu 300 km Toyota dominuje na rynku Toyota dominuje na rynku Ponad 46 000 rejestracji od początku roku Toyota PROACE Electric Toyota PROACE Electric Nowy furgon z napędem elektrycznym Funkcjonalna Toyota PROACE Platforma Funkcjonalna Toyota PROACE Platforma Solidna podstawa Toyota PROACE Platforma Toyota PROACE Platforma Obejrzyj katalog modelu PROACE Platforma PROACE Platforma Poznaj nową zabudowę dostawczej Toyoty Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych Udział marki w rynku 7,1% Rośnie sprzedaż aut dostawczych Toyoty Rośnie sprzedaż aut dostawczych Toyoty Listopad – najlepszym miesiącem Toyota PROACE Mobility Toyota PROACE Mobility Zabudowy dla osób z niepełnosprawnością Toyota PROACE CITY Toyota PROACE CITY Sprawdź wyniki sprzedaży w Polsce Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Dowiedz się więcej Toyota udostępnia samochody szpitalom Toyota udostępnia samochody szpitalom Akcja #jedziemyzpomocą