Ruszyła przedsprzedaż nowego Hiluxa 2020

Nowa odsłona niezniszczalnego pick-upa Toyoty

2020-10-01

Toyota rozpoczęła przedsprzedaż nowego Hiluxa. Odświeżona wersja pick-upa 8. generacji trafi do salonów na początku 2021 roku. Będzie się charakteryzowała bogatszym wyposażeniem i nowym, mocniejszym silnikiem o pojemności 2,8 litra o lepszych parametrach. Nowością jest także najwyższa wersja wyposażenia INVINCIBLE oraz system multimediów z interfejsami Apple CarPlay® i Android Auto™. Ceny nowego Hiluxa zaczynają się od 94 000 zł netto (115 620 zł brutto).

Niezniszczalny pick-up Toyoty

Niezawodne i mocne silniki, bogate wyposażenie standardowe oraz nowa flagowa wersja INVINCIBLE – to wszystko sprawi, że Hilux jeszcze bardziej się umocni na rynku terenowych pick-upów. Model ten od lat cieszy się bardzo dobrą renomą wśród polskich klientów. Świetne właściwości terenowe i użytkowe, niezrównana trwałość i niezawodność, bogate wyposażenie – to tylko niektóre jego zalety.

Pięć wersji wyposażenia

Nowy Hilux będzie dostępny w pięciu wersjach wyposażenia. Obok dobrze znanych DL, DLX, SR i SR5 pojawiła się nowa najwyższa wersja – INVINCIBLE. Zastąpiła ona edycję limitowaną Dakar.

Każda ze wspomnianych wyżej wersji zyskała bogatsze wyposażenie. Wersja DLX została wzbogacona o system Stop&Start, tempomat oraz kolorowy wyświetlacz między zegarami na tablicy rozdzielczej. W wersji SR na uwagę zasługuje większy niż dotychczas, 8'' ekran dotykowy systemu multimedialnego oraz interfejsy Android Auto™ i Apple CarPlay™. Hilux w wersji SR5 będzie oferował nawigację, przednie i tylne czujniki parkowania oraz aluminiowe nakładki progowe.

Do standardowego wyposażenia Hiluxa już od wersji SR należy także pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense 2. generacji, w którego skład wchodzą m.in. tempomat adaptacyjny oraz układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych (PD).

Hilux INVINCIBLE

Wersja INVINCIBLE będzie dostępna z 204-konnym silnikiem o pojemności 2,8 litra i napędem 4x4. Na wyposażenie tej wersji składają się m.in. elektryczna roleta przestrzeni ładunkowej w kolorze czarnym, czarne sportowe nakładki przestrzeni ładunkowej, podświetlenie clear blue drzwi tylnych, dedykowana okleina INVINCIBLE, automatyczna klimatyzacja, tapicerka skórzana z perforacją, hak holowniczy, system Premium Audio JBL z 9 głośnikami i subwooferem.

Mocne i niezawodne silniki

Odświeżona wersja Hiluxa będzie dostępna z nowym, 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 2,8 litra i mocy 204 KM. Jest to elastyczna jednostka o momencie obrotowym 500 Nm. Samochód z tym silnikiem przyspiesza od 0 do 100 km/h w 10 s. Zużycie paliwa przy napędzie 4x4 wynosi 9,2-11 l/100 km, a średnia emisja CO2 – 242-298 g/km. Silnik można sparować ze skrzynią manualną lub automatyczną o 6 biegach.

W ofercie nadal pozostaje dotychczasowy, 150-konny silnik 2.4 w konfiguracji z napędem 4x2 lub 4x4 i z manualną lub automatyczną skrzynią 6-biegową.

Za nowego Hiluxa w wersji DL zapłacimy już od 94 000 zł netto (115 620 zł brutto). Za najwyższą wersję – INVINCIBLE – zapłacimy już od 182 200 zł netto (224 106 zł brutto). Silnik 2.8 D-4D 204 KM jest dostępny od wersji SR5 za kwotę od 146 700 zł netto (180 441 zł brutto).

Dowiedz się więcej

Nowa Toyota Hilux GR SPORT Nowa Toyota Hilux GR SPORT Wersja inspirowana rajdami Toyota najpopularniejszą marką w Polsce Toyota najpopularniejszą marką w Polsce Nowy rekord sprzedaży hybryd Poznaj nową Toyotę Hilux GR SPORT Poznaj nową Toyotę Hilux GR SPORT Sportowy pick-up powraca w wielkim stylu Właściciele Toyoty wydają najmniej na naprawy swoich samochodów Właściciele Toyoty wydają najmniej na naprawy swoich samochodów Niezależne testy Toyota Hilux z nagrodą IPUA Toyota Hilux z nagrodą IPUA Dowiedz się więcej o zwycięstwie Nowy Hilux w Rajdzie Dakar 2022 Nowy Hilux w Rajdzie Dakar 2022 Poznaj szczegóły Toyota dominuje na rynku Toyota dominuje na rynku Ponad 46 000 rejestracji od początku roku Hilux Arctic Trucks Hilux Arctic Trucks Poznaj nową wersję niezawodnego pick-upa PROACE CITY – liderem segmentu PROACE CITY – liderem segmentu Rośnie sprzedaż dostawczych modeli Toyoty Toyota zyskuje na rynku aut użytkowych Toyota zyskuje na rynku aut użytkowych Hilux – liderem segmentu Toyota Hilux po faceliftingu Toyota Hilux po faceliftingu Sprawdź wyposażenie i silniki Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych w Polsce Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych w Polsce Sprawdź szczegóły